Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Pořádání událostí

Pomůžeme vám změnit vaše ekologické značky v zážitky vašich zákazníků.
Již více než 12 let pořádáme pro naše klienty akce a události, které pomáhají měnit produkty a značky na zážitky. Díky našim znalostem a zkušenostem jsme schopni pro vaše výrobky vytvořit na míru šité strategie cílené komunikace. Vypracujeme pro vás speciální kampaně a aktivity, které budou vytvářet zájem o vaše výrobky a služby a ve vašich zákaznících zanechají trvalé dojmy.

Spojíme vaše výrobky emotivními nástroji sociálního marketing s podporou neziskovým organizacím a tím zlepšíme pověst vašeho podniku či výrobků.

Zajišťujeme kompletní event marketingový servis: od vytvoření námětu, výběru cílových skupin, zpracování scénáře a zajištění programu, až po distribuce pozvánek, ověření účasti, technické a organizační zabezpečení celé akce a zajištění její publicity.

Výběr aktivit:

Aktuality