Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Náš tým

Mgr. Tomáš Václavík

Vede agenturu Green marketing od roku 2001. Kromě toho, že se stará o chod redakce portálu Bio-info.cz, poskytuje klientům poradenství v oblasti marketingu biopotravin a dalších "bio" produktů. 

Dana Václavíková
Dana je odpovědná za veškeré grafické výstupy agentury Green marketing. Pro zákazníky zajišťuje grafické zpracování log, obalů či etiket, návrhy a výrobu propagačních materiálů nebo kompletní jednotnou firemní identitu.

Zuzana Čítková
Zuzana Čítková zajišťuje pro agenturu Green Marketing výzkum trhu. Vytváří fungující systém sběru dat a informací o trhu s biopotravinami. Její analýzy a data by měly být nepostradatelnou součástí každého rozhodování na biotrhu a jsou klientům k dispozici ve formě volně prodejných studií, analýz, výzkumů trhu ušitých na míru klientovi či databáze informací.
Zuzana získala titul inženýrky na České zemědělské univerzitě v oboru marketing a globální ekonomika. Na konci studia působila ve společnosti Country Life, kde měla na starosti podporu prodeje přes maloobchodní řetězce. Poté pracovala jako Research Specialist ve výzkumné agentuře GfK Praha v oddělení ConsumerScan. Její analýzy a doporučení pomáhaly například společnostem Kraft Foods, Tetrapak, Nestlé či Douwe Egberts. V současné době je na mateřské dovolené se svým synem Ondráškem a dcerou Jasmínkou.

Aktuality