Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Kdo jsme

Naše poslání

Posláním agentury Green marketing je zvyšovat hodnotu vašeho podnikání prostřednictvím našich dovedností, znalostí a nápadů, a maximalizovat hodnotu informací pro růst oboru biopotravin, přírodních a etických produktů.

Naše hodnoty

Naše práce pro vás stojí na několika pilířích:

Integrita:
„Jíme, pijeme a žijeme“ naše hodnoty: lidé v Green marketing představují část cílových zákazníků vašich produktů, proto jsme schopni vám poskytnout upřímnou zpětnou vazbu na jejich kvalitu. Pomáháme produktům a firmám, ve které skutečně věříme. 

Růst:
K naší práci přistupujeme s postojem „úspěch nezná hranic“ a snažíme se být vždy o krok napřed před ostatními. Jako profesionálové jsme oddáni vlastnímu růstu, snažíme se přispívat k obecnému blahu a trvalé udržitelnosti.

Kreativita:
Podstata Green marketing.

Radost:
To je důvod, proč pro vás každé ráno začínáme pracovat. Radost chceme přinášet také vám, klientům.

Rovnováha:
Disciplína vs. kreativita, tvrdá práce, ale legrace, stylová funkčnost. Tyto ingredience mícháme do všeho, co děláme.

Týmová práce:
Každý projekt,  každý nápad, vychází ze společné práce s vámi - našimi partnery a klienty!

Výživa:
Kromě toho, že máme ledničky plné lahůdek našich klientů, pravidelně se živíme zprávami, informacemi, znalostmi a výzkumy. 

Aktuality