Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Jídlo z blízka

Poptávka po čerstvých domácích potravinách během posledních let rapidně stoupá, podporována zvýšenou oblibou farmářských trhů, kampaněmi na podporu regionálních a domácích produktů a také známými šéfkuchaři v řadě nejlepších českých restaurací, kteří využívají čerstvé produkty od místních farmářů. 

Mnozí provozovatelé restaurací a stravovacích provozů jsou si vědomi stoupající poptávky konzumentů po čerstvých domácích potravinách, případně biopotravinách pocházejících z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale nevědí, jak spolupráci s místními pěstiteli a producenty začít. 

Green marketing pomůže ředitelům a manažerům stravovacích zařízení a cateringových organizací, kuchařům, majitelům restaurací a všem dalším zájemcům nalézt kreativní možnosti zavedení čerstvých místních produktů do téměř každého stravovacího zařízení. 

Aktuality