Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Tip na výlet: Bylinkový ráj v Čejkovicích

autor: Tom Václavík | dne: 03.04.2013

Udělejte si na jaře nebo v létě výlet s rodinou a dětmi do Čejkovic u Hodonína a vydejte se na zážitkovou exkurzi do výroby čajů a koření. 

Průvodci vás provedou provoně­nými sklady i výrobními prostorami, kde může­te zhlédnout zrození nálevového čajového sáčku od výkupu bylinek z regionálních ekofarem, až po samotnou výrobu v čejkovickém provozu. 

V krátkém filmu se také seznámíte s prací i filo­sofií SONNENTORU a s pěstováním bylin a koření na regionálních farmách. Bylinkový ráj je atraktivním místem pro rodinné i školní výle­ty, firemní exkurze, akce spolků i cestovních kanceláří. 

Na návštěvu Bylinkového ráje je třeba se vždy předem objednat na telefonu: 702 056 505. Exkurze jsou organizovány pro skupinky od 10 osob ve všední dny i o víkendech. Vstupné: dospělí 40 Kč, skupiny od 20 osob 30 Kč, důchodci, studenti a ZTP 30 Kč, děti a mládež 6–15 let 20 Kč, děti do 6 let zdarma. 

V areálu SONNENTORU můžete ve vegetačním období navštívit také bylinkovou zahrádku, kde si můžete vy­zkoušet své znalosti základních bylinek, které znaly již naše babičky. Ve firemní prodejně máte možnost vybrat si z širokého sortimentu biočajů, biokoření a dalších biospecialit. 

Čejkovická prodejna je celoročně otevřena po-pá 8-17h. V době letních prázdnin (červenec+srpen) a v předvánoční adventní době také v sobotu 10-15h.

Nejbližší akce - Sluneční máj v SONNENTORU

Ve dnech 1. 5. a 8. 5. pro Vás připravujeme Sluneční máj v SONNENTORU. Využijte volné sváteční májové dny, udělejte si výlet na jižní Moravu a navštivte Bylinkový ráj SONNENTOR. Po celý den bude možnost zajímavé exkurze ve výrobě a zpracování bylinkových čajů a překvapíme také bohatou ochutnávkou. 

Více informací najdete zde


 

Aktuality